Kurzy na kľúč

  • Nevybrali ste si z našej ponuky verejných kurzov alebo Vám nevyhovuje termín?
  • Plánujete preškoliť viac svojich zamestnancov zároveň alebo chcete praktické cvičenia absolvovať priamo na vlastných dátach?
  • Potrebujete program a termíny kurzov prispôsobiť na mieru svojim požiadavkám a riešeným úlohám?

 

Zašlite nám svoju predstavu o téme, rozsahu, počtu účastníkov, ideálnom termíne konania, a či chcete kurz realizovať na vlastných či na našich dátach na kurzy@acreasr.sk. Radi pre Vás pripravíme ponuku kurzu na kľúč.

Našim zákazníkom vychádzame v maximálnej možnej miere v ústrety a výsledky, pridaná hodnota a efekt, ktoré naše kurzy účastníkom prinesú, sú pre nás tým najdôležitejším.

individuálna výučba

Individuálna výučba je možným formátom pre výučbu špecializovaných tém, ktoré sa formou verejných kurzov neotvárajú, ale je aj variantom pre účastníkov, ktorí na absolvovanie niektorého štandardného kurzu ponáhľajú a nechcú čakať na jeho verejný termín.

Konzultácie v nadväznosti na absolvovaný kurz

Pre záujemcov o možnosti a vhodnosť využitia konkrétny, na kurze absolvovanej metódy na jeho vlastné dáta a úlohy sme pripravili možnosť konzultácie k tematike kurzu za výrazne výhodnejších cenových podmienok. Konzultáciu (termín, rozsah a obsah) je potreba dohodnúť vopred, venovať sa vám bude buď priamo lektor daného kurzu, alebo niektorý z našich ďalších odborníkov.

Referencie