Späť

PS IMAGO 5

PS IMAGO & PS IMAGO PRO

Nové grafy a procedúry v riešení založenom na IBM SPSS Statistics

PS Imago schéma

PS IMAGO je štatistické a grafické rozšírenie programu IBM SPSS Statistics, ktoré obsahuje nástroje pre zjednodušenie vybraných základných procedúr, nové grafy a výstupné procedúry. PS IMAGO Vám zaručí mnoho prehľadných spôsobov prezentácie výsledkov Vašich projektov. Licencia obsahuje IBM SPSS Statistics a všetka funkcionalita a vzhľad SPSS Statistics je zachovaná.

 

PS IMAGO existuje v dvoch edíciách. Pokiaľ chcete využívať výrazné rozšírenie funkcionalít SPSS Statistics, vytvárať reporty a zdieľať ich s ostatnými, je pre Vás vhodnou voľbou PS Imago PRO.

PS IMAGO 5 obsahuje:

  • IBM SPSS Statistics 25
  • PS IMAGO Pack – základné rozšírenie o nové procedúry

PS IMAGO PRO 5 obsahuje:

  • IBM SPSS Statistics 25
  • PS IMAGO Pack – základné rozšírenie o nové procedúry
  • PS IMAGO Pack PRO – rozšírenie o ďalšie procedúry
  • PS IMAGO Designer – jednoduchý nástroj, vďaka ktorému vytvárate reporty z výstupov IBM SPSS Statistics pomocou funkcie drag and drop. Pri opakovaných reportoch je možné nastaviť automatizáciu reportov.
  • PS IMAGO Portal - nástroj pre zdieľanie reportov užívateľom bez SPSS Statistics. Pre zdieľanie takýchto reportov Vám stačí jedno kliknutie a Vaše reporty sa objavia pre každého, komu boli určené na IMAGO PORTAL.

PS IMAGO PRO je doplnkom vyvinutým pre českých a slovenských užívateľov. Zohľadňuje požiadavky, ktoré sme dostávali od užívateľov v priebehu niekoľko rokov. V tomto trendu budeme pokračovať, preto očakávajte zaujímavé aktualizácie 2x ročne.

ACREA CR je výhradným dodávateľom pre český a slovenský trh.

Viac informácií o softvéri PS IMAGO & PS IMAGO PRO spolu s ich procedúrami si môžete prečítať v tejto brožúre. Alebo si prečítajte prípadovú štúdiu od spoločnosti NMS research, ktorá softvér PS Imago využíva pri svojej každodennej práci . 

Referencie

Uponor

Uponor podporuje užívateľov a znižuje operačné a IT náklady

Podrobná case study
Eircom

Eircom získava lepší pohľad na postoje svojich zákazníkov

Podrobná case study