Späť

IBM SPSS Modeler Gold

Využite výkon servera, dedikáciu vybraných úloh priamo do databáz, automatizáciu vykonávania modelov, implementáciu a jednoduchú správu expertných pravidiel a okamžité napojenie modelovaných výstupov do produkčného prostredia spoločnosti. To všetko ponúkne zvýhodnená edícia IBM SPSS Modeler Gold.

Edícia IBM SPSS Modeler Gold obsahuje:

  • IBM SPSS Modeler Premium Client
  • IBM SPSS Modeler Premium Server
  • IBM SPSS Collaboration & Deployment Services
  • ​IBM SPSS Decision Management

Kto používa IBM SPSS Modeler Gold?

Edícia Modeler Gold je vhodná predovšetkým pre organizácie, ktoré potrebujú pri svojom rozhodovaní kombinovať prediktívnu analytiku a expertné pravidlá.

Detekcia podvodov - Či sa jedná o podvody poistné, s kreditnými kartami, interné, či napríklad v oblasti telekomunikácií, riešenie umožní ich odhalenie v reálnom čase.

Prediktívna údržba - Kontrola nepreberného množstva faktorov ovplyvňujúcich výkon a životnosť zložitých priemyselných zariadení. Modeler gold Vám umožní v reálnom čase vyhodnocovať pravdepodobnosť zlyhania a predikovať poruchu.

Scoring žiadostí - V dnešnej dobe je ohromný tlak na okamžité vyhodnotenie žiadostí (napr. o úver), nástroj umožní napojenie skórovacej komponenty priamo na produkčné prostredie a zákazník môže dostať svoju odpoveď okamžite, bez toho aby sa poskytovateľ vystavoval akémukoľvek riziku.

Optimalizácia marketingových kampaní - Vneste do svojho marketingového rozhodovania kombináciu expertných pravidiel a sofistikované prediktívne analýzy. Zabráňte včas odchodu zákazníkov ku konkurencii. Vyťažte ich potenciál v cross sell a up sell kampaniach.

Referencie

Škoda auto

Zvýšenie predajov a posilnenie značky Škoda v Európe

Podrobná case study
ČMSS

Tvorba skórovacích karet

Podrobná case study