Späť

Predstavujeme PS IMAGO - štatistický softvér založený na IBM SPSS Statistics

Na český a slovenský trh prinášame novinku v podobe štatistického a grafického rozšírenia programu IBM SPSS Statistics. Softvér PS IMAGO bol vyvinutý v spolupráci s používateľmi a zohľadňuje požiadavky užívateľov IBM SPSS Statistics.

PS IMAGO bude ponúkaný v dvoch edíciách.

PS IMAGO Pack je štatistické a grafické rozšírenie programu IBM SPSS Statistics, obsahuje všetku funkcionalitu vybraného modulu IBM SPSS Statistics a ďalšie dátové analýzy, nové grafy, ako je napríklad Nighthingale 's Rose, nové output procedúry a nové preddefinované tabuľky.

PS IMAGO PRO je ďalšou nadstavbou PS IMAGO Pack a ďalej rozširuje možnosti užívateľov o ďalšie grafy a preddefinované tabuľky a procedúry. Najväčším rozdielom medzi týmito edíciami je reportovacie štúdio IMAGO Designer, pomocou ktorého možno veľmi ľahko tvoriť efektné reporty z výstupov IBM SPSS Statistics, automatizovať tvorbu periodicky sa opakujúcich reportov a taktiež poskytuje možnosť zdieľať tieto reporty pomocou portálu IMAGO PORTAL.

Pretože požiadavky užívateľov SPSS prichádzajú kontinuálne, budú aktualizácie softvéru PS IMAGO vychádzať 2x ročne.

Spoločnosť Acrea CR je jeho výhradným dodávateľom na českom i slovenskom trhu a budeme radi za ďalšie námety na rozšírenie