Späť

Semináre

Verejné prezentačné semináre sú určené k oboznámeniu s nástrojmi IBM SPSS. Účasť je bezplatná. Semináre sú zamerané na konkrétne téma či riešenie špecifických úloh. Ich cieľom je prezentovať využitie programov IBM SPSS na úlohách, ktoré prezentujú potřeby užívateľov.

Prezentačné semináre Vám zodpovedajú otázku, ktorý z nástrojov IBM SPSS je pre Vás nejlepší a skutočne usnadní riešenie Vašich úloh. Účastníci získajú informácie o novinkách v aktuálních verziách softwaru IBM SPSS a poskytovaných analytických službách a možnostiach školenia. Pre každého účastníka sú pripravené materiály a občerstvenie.

česká vlajka Semináre konané v Českej republike: ACREA CR, spol. s r.o. , Krakovská 7, Praha 1
slovenská vlajka Semináre konané na Slovensku:  IBM Westend Gate, Dúbravská cesta 14, Bratislava

ponúkané semináre

  • Dátum:
  • Názov:

Marketingové analýzy v kocke

  • Bratislava

Seminár je určený pre tých, ktorý si kladú otázku, ako osloviť nového zákazníka, ako ho zaujať a predovšetkým udržať. Chcete vedieť, kto sú Vaši zákazníci? Rozmýšľate nad tým, čo Váš zákazník chce a očakáva? Riešite prečo zákazníci odchádzajú ku konkurencii a ako tomu predísť? Ako a kedy im ponúknuť nový produkt alebo službu? V tom prípade nás neváhajte navštíviť.

Viac

Statistický software IBM SPSS Statistics 25 – nová verze, nové možnosti

  • Praha

Na tomto bezplatném prezentačním semináři, který je určen pro instituce státní sféry a zdravotnictví Vám představíme celosvětově využívaný statistický software IBM SPSS Statistics. Tento software je tvořen 15 moduly, ze kterých lze složit vhodnou sestavu pro řešení Vašich úloh v oblasti statistického zpracování dat.

Viac
Array